hakkımızda

İzmir'de bir organizasyon şirketi

farkında mısınız?

İzmir’de 2017 yılından beri faaliyet gösteren MoonLight Organizasyon; Söz Nişan Organizasyonu, Evlilik Teklifi Organizasyonu, Doğum Günü Organizasyonu, Baby Shower Organizasyonu, Cinsiyet Partisi Organizasyonu, Bekarlığa Veda Partisi Organizasyonu, 6 Ay Kınası Organizasyonu, Gelin Hamamı, Gelin Odası Süsleme, Hastane Odası Süsleme, Açılış, Catering, Masa-Sandalye Süsleme  gibi etkinlikler için en özel hizmeti sunmaktadır.

 

Size özel, özgün tasarımlar

Modern, rustik, bohem, farklı, renkli, ışıklandırmalı, çiçekli, tüllü, makromeli sizin isteklerinize göre tasarlanan konseptler ve aksesuarlar ile size özel olan, özgün tasarımlar sunuyoruz.

Showroom ofisimize sizi davet ediyoruz. Geniş konsept, aksesuar ve hizmet yelpazemiz içerisinden dilediklerinizi seçin, size özel bir tasarım oluşturalım.

Geniş hizmet yelpazesi

Özgün ve kişiye özel konseptler, ikramlık-davet menüleri, özel yapım pasta, cupcake, masa, sandalye kiralama ve süsleme, ses sistemi, DJ performansı, fotoğraf ve video çekimi, misafir hediyelikleri, davetiyeler, gelin buketi, damat yaka çiçeği, nedime bileklikleri...

Söz, nişan, nikah, doğum günü, baby shower, cinsiyet partisi, 6 ay kınası, bekarlığa veda partisi, evlilik teklifi organizasyonları

Her türlü özel gününüzde size özel bir organizasyon sunuyoruz. Söz, nişan, nikah, doğum günü, baby shower, cinsiyet partisi, 6 ay kınası, bekarlığa veda partisi, evlilik teklifi gibi farklı etkinlikler için profesyonel bir hizmet sunuyoruz.

Modern, rustik, bohem, farklı, renkli, ışıklandırmalı, çiçekli, tüllü, makromeli isteğe göre düzenlenen konseptler

Müşterilerimizin isteklerine göre farklı konseptler oluşturuyoruz. Modern, rustik, bohem, renkli, ışıklandırmalı, çiçekli, tüllü, makromeli gibi çeşitli konsept seçenekleri sunuyoruz. Her müşterinin tarzına ve isteklerine uygun bir etkinlik düzenlemek için çalışıyoruz.

Mekanlarda giriş, masalar, sandalyeler, etrafın isteklere göre süslenmesi

Etkinlik mekanlarının giriş, masalar, sandalyeler ve etrafının isteklere göre süslenmesini sağlıyoruz. Müşterilerimizin isteklerine göre mekanları özelleştiriyor ve etkinliklerine uygun bir atmosfer yaratıyoruz.

Masa, sandalye kiralama

Etkinlikleriniz için masa ve sandalye kiralama hizmeti sunuyoruz. Müşterilerimize geniş bir seçenek sunarak, istedikleri tarzda masa ve sandalyeleri temin ediyoruz.

Ses sistemi kiralama

Etkinliklerinizde ihtiyaç duyabileceğiniz ses sistemi kiralama hizmeti de sunuyoruz. Profesyonel ses ekipmanları ile etkinliklerinize kaliteli bir ses deneyimi katıyoruz.

Fotoğraf, video çekimi

Özel günlerinizin anılarını ölümsüzleştirmek için fotoğraf ve video çekimi hizmeti sunuyoruz. Profesyonel fotoğrafçılar ve kameramanlar ile etkinliklerinizi ölümsüzleştiriyoruz.

Misafir hediyelikleri

Etkinliklerinizde misafirlerinize hediye edebileceğiniz özel hediyelikler sunuyoruz. Misafirlerinize unutulmaz bir hatıra bırakmanızı sağlıyoruz.

Davetiye

Özel günleriniz için davetiye tasarımı ve basımı hizmeti sunuyoruz. Müşterilerimizin isteklerine göre özelleştirilmiş davetiyeler hazırlıyoruz.

Gelin buketi, damat yaka çiçeği, nedime bileklikleri

Düğünlerinizde gelin buketi, damat yaka çiçeği ve nedime bileklikleri gibi özel çiçek tasarımları sunuyoruz. Her çiftin tarzına ve isteklerine uygun çiçeklerle düğünlerini renklendiriyoruz.

Evlilik ve özel günleriniz adına her şey…

Özel günlerinizde ihtiyaç duyabileceğiniz her şeyi sunuyoruz. Etkinliklerinizin her ayrıntısını düşünerek, size kusursuz bir deneyim yaşatmayı hedefliyoruz.

Güncel Konseptlerimiz için
İnstagram Sayfamız

Hayallerinizi Gerçeğe Dönüştürün

Özel günleriniz ve etkinlikleriniz için her detayı düşünen MoonLight Organizasyon, hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için burada. 

Etkinliklerinizde hayal ettiğiniz her şey için bize ulaşın ve unutulmaz anılarınıza birlikte imza atalım!

Siz Mutlu Oldukça, Biz Daha da Mutluyuz...

Mutlu Müşterilerimiz

Güncel Konseptlerimiz için İnstagram Sayfamız

Detaylı Bilgi İçin WhatsApp