Hakkımızda

MoonLight Organizasyon Hakkımızda - İzmir Organizasyon

Hakkımızda: MoonLight Organizasyon

MoonLight Organizasyon, İzmir’de özel etkinlikler için kişiye özel konseptler geliştirerek müşterilerinin isteklerine uygun profesyonel hizmet sunmaktadır. Söz, nişan, evlilik teklifi, doğum günü, baby shower, cinsiyet partisi, bekarlığa veda partisi, 6 ay kınası gibi etkinlikler için en iyisini sunmayı hedefler.

Hizmetlerimiz

MoonLight Organizasyon olarak sunduğumuz hizmetler çeşitli etkinlik türlerini kapsamaktadır:

  • Söz, nişan, nikah, doğum günü, baby shower, cinsiyet partisi, 6 ay kınası, bekarlığa veda partisi, evlilik teklifi, gelin hamamı, gelin odası süsleme, hastane odası süsleme, açılış, catering, masa-sandalye süsleme organizasyonları
  • Modern, rustik, bohem, farklı, renkli, ışıklandırmalı, çiçekli, tüllü, makromeli isteğe göre düzenlenen özgün ve kişiye özel konseptler
  • İkramlık-davet menüleri, özel yapım pasta, cupcake
  • Masa, sandalye kiralama ve süsleme
  • Ses sistemi, DJ performansı
  • Bütün özel günler için fotoğraf ve video çekimi
  • Misafir hediyelikleri
  • Davetiyeler
  • Gelin buketi, damat yaka çiçeği, nedime bileklikleri

MoonLight Organizasyon, İzmir’de özel etkinlikler için kişiye özel konseptler geliştirerek müşterilerinin isteklerine uygun profesyonel hizmet sunmaktadır. Söz, nişan, evlilik teklifi, doğum günü, baby shower, cinsiyet partisi, bekarlığa veda partisi, 6 ay kınası gibi etkinlikler için en iyisini sunmayı hedefler. Bu hizmetlerimiz çeşitli etkinlik türlerini kapsamaktadır. Örneğin, söz, nişan, nikah, doğum günü, baby shower, cinsiyet partisi, 6 ay kınası, bekarlığa veda partisi, evlilik teklifi, gelin hamamı, gelin odası süsleme, hastane odası süsleme, açılış, catering, masa-sandalye süsleme organizasyonları gibi. Ayrıca, farklı temalarda düzenlenen etkinlikler de sunmaktayız. Modern, rustik, bohem, farklı, renkli, ışıklandırmalı, çiçekli, tüllü, makromeli isteğe göre düzenlenen özgün ve kişiye özel konseptler ile etkinliklerinizi unutulmaz kılmak için buradayız. İkramlık-davet menüleri, özel yapım pasta, cupcake gibi lezzetli seçenekler de sunmaktayız. Ayrıca, masa, sandalye kiralama ve süsleme hizmeti de sağlamaktayız. Ses sistemi ve DJ performansı ile etkinliklerinize müzikal bir dokunuş katıyoruz. Bütün özel günleriniz için fotoğraf ve video çekimi de yapmaktayız. Misafirlerinize unutulmaz anılar bırakmak için misafir hediyelikleri de sunuyoruz. Davetiyelerinizi de özenle tasarlayarak etkinliklerinize özel bir dokunuş katıyoruz. Ayrıca, gelin buketi, damat yaka çiçeği, nedime bileklikleri gibi detayları da düşünüyoruz.

Hayallerinizi Gerçeğe Dönüştürün

Özel günleriniz ve etkinlikleriniz için her detayı düşünen MoonLight Organizasyon, hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için burada. İzmir’de MoonLight Organizasyon, unutulmaz anılarınızı oluşturmanıza yardımcı olmak için her zaman yanınızda.

Etkinliklerinizde hayal ettiğiniz her şey için bize ulaşın ve unutulmaz anılarınıza birlikte imza atalım!

Güncel Konseptlerimiz için İnstagram Sayfamız

Detaylı Bilgi İçin WhatsApp

Siz Mutlu Oldukça, Biz Daha da Mutluyuz...

Mutlu Müşterilerimiz

Güncel Konseptlerimiz için İnstagram Sayfamız

Detaylı Bilgi İçin WhatsApp